čas serveru: 00:49:39

Název: Lesní interiér

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1948, stav původní )

Rozměr: 40 x 63 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 2174

500 Kč 30.11.2020 19:12:55
400 Kč 30.11.2020 15:41:37