čas serveru: 06:22:56

T. Hoffmann

Název: Lesní mýtina

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 1993, stav původní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 2176

400 Kč 30.10.2020 20:57:39
300 Kč 30.10.2020 18:50:56