čas serveru: 06:24:21

Mirko Hanák

Název: Koloušek

Akvarel
( signováno vpravo dole, datováno 59, stav slušný )

Rozměr: 54 x 41 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2184

Příhozy: 47