čas serveru: 06:35:19

Jan Bauch

Název: Dívčí hlava III.

Kvaš
( signováno vpravo dole, datováno 1955, nově adjustováno, obraz odborně vyčištěn, na zadní straně autorský štítek, stav perfektní )

Rozměr: 26 x 19 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2185