čas serveru: 21:45:33

Průša

Název: Šumava

Olej / překližka
( signováno vpravo dole, datováno 1959, v původním stavu )

Rozměr: 30 x 43 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2201