čas serveru: 05:36:00

Ernest Paulus

Název: Cestou na dříví

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, belgická škola, stav původní )
původ Belgie

Rozměr: 30 x 47 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 2202