čas serveru: 05:19:05

Jan Orlík

Název: Zátiší s melounem

( signováno vpravo nahoře, datováno 49, stav slušný )

Rozměr: 29 x 42 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 2233