čas serveru: 04:18:11

Karel Souček

Název: Don Quijote

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 65, dubový rám, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 52 x 67 cm

Aktuální cena: 20 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 000 Kč

Id aukce: 254