Porcelánový reliéf
1880-1890
číslo modelu : 7025
( značeno vlevo dole, na zadní straně značeno V.B., originální rám, poškozeno )
Rozměr: 40 x 31 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 2561