čas serveru: 15:21:33

Název: Antická scéna

Porcelánový reliéf
1880-1890
číslo modelu : 7025
( značeno vlevo dole, na zadní straně značeno V.B., originální rám, poškozeno )

Rozměr: 40 x 31 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2561