čas serveru: 16:29:37

Robert Jiran

Název: Nahá

Olej / plátno
( signováno na zadní straně, autorské razítko, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 41 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2568

Příhozy: 57