čas serveru: 15:39:44

Cína Jelínek

Název: O žních

Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 34, kvalitní rám, plátkové zlato, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 27,5 x 40 cm

Aktuální cena: 12 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 2571