čas serveru: 17:39:38

Robert Jiran

Název: New York

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, na zadní straně, autorské razítko, kvalitní rám, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 41 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2572

Účastníci: 17

Příhozy: 57