čas serveru: 15:27:23

Josef Písecký

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1912, stav slušný )

Rozměr: 51 x 69 cm

Aktuální cena: 28 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 2577