Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
- na zadní straně " Zimní nálada "
Rozměr: 60 x 76 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 2579
7 000 Kč | 26.01.2021 19:34:48 | Přehozeno limitem |
6 500 Kč | 22.01.2021 15:13:38 |