čas serveru: 06:07:19

Zdeněk Sigmund

Název: Jižní krajina

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
- na zadní straně " Zimní nálada "

Rozměr: 60 x 76 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 2579

7 000 Kč 26.01.2021 19:34:48 Přehozeno limitem
6 500 Kč 22.01.2021 15:13:38