čas serveru: 13:23:16

Název: Peklo se probouzí ze zimního spánku

( signováno vpravo dole, datováno 2015, stav perfektní )

Rozměr: 39,5 x 39,5 cm

Aktuální cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 8 000 Kč

Id aukce: 2585