čas serveru: 08:29:54

Toyen - Marie Čermínová

Název: Dívka s kohoutem

Zinkografie
( signováno vpravo dole, datováno 39, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 27 x 39 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2594