čas serveru: 11:56:29

Alois Kohout - Lecoque

Název: Ulička v Maroku

Olej / překližka
( signováno vlevo nahoře, obraz odborně vyčištěn, datováno 1924, stav perfektní )

Rozměr: 55 x 50 cm

Aktuální cena: 17 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 2597