čas serveru: 11:48:17

O. Bubeníček

Název: Cesta ke statku

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, kolem roku 1898, stav slušný )

Rozměr: 50,5 x 40,5 cm

Aktuální cena: 31 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 2598

Příhozy: 41