čas serveru: 06:42:08

Rudolf Jelínek

Název: Lekníny za chalupou

Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 49 x 65 cm

Aktuální cena: 2 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2601