čas serveru: 11:06:37

Josef Bravenec

Název: Překládání písku v Holešovicích

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1953, stav původní )

Rozměr: 42 x 60 cm

Aktuální cena: 3 600 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2602

3 600 Kč 25.01.2021 17:51:37 Přehozeno limitem
3 500 Kč 25.01.2021 12:17:26