čas serveru: 21:28:34

Jiří Anderle

Název: Dívka s ovocem

Kolorovaná litografie
( signováno dole uprostřed, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 20 x 14 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2606