čas serveru: 11:36:19

J. Löbl

Název: Osamělý strom

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1957, stav slušný )

Rozměr: 34 x 49 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Končící: 0 dnů 9 hodin 11 minut 40 vteřin
( 25.01.2021 20:48:00 )

Id aukce: 2614

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)