čas serveru: 23:00:13

Jozef Rener

Název: Vysoké nebe

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 33,5 x 42 cm

Aktuální cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2617