čas serveru: 23:28:27

Hájek

Název: Zima na řece

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 42,5 x 46,5 cm

Aktuální cena: 1 400 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2619