čas serveru: 21:49:30

Název: Zátiší s ananasem

Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 36,5 x 40 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2625