čas serveru: 08:44:40

Název: Stromy

Olej / plátno / sololit
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 62 x 49 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2639