čas serveru: 23:51:46

Giuseppe Falchetti

Název: Zátiší s ovocem

Litografie
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 39 x 51 cm

Aktuální cena: 3 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 2647