čas serveru: 01:38:51

Název: Portrét Banksyho

Kombinovaná technika / plátno
( signováno vpravo dole, na zadní straně přípis autora, stav perfektní )

Rozměr: 65 x 50 cm

Aktuální cena: 13 000 Kč

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Id aukce: 2650