čas serveru: 08:02:33

Julie Winterová-Mezerová

Název: Lupiny

Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 62 x 93 cm

Aktuální cena: 9 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2654