čas serveru: 17:15:57

Lubor Hlavsa

Název: Akt tmavovlásky

Olej / sololit
( signováno vpravo nahoře, datováno 90, stav slušný )

Rozměr: 40 x 30 cm

Aktuální cena: 22 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 2655