čas serveru: 13:54:19

Antonín Kalvoda

Název: Husopaska

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 28, stav původní )

Rozměr: 65 x 54 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2663

1 600 Kč 01.03.2021 19:32:57
1 500 Kč 30.01.2021 21:25:32