čas serveru: 18:08:51

Kamil Lhoták

Název: Balóny před vzletem

Litografie
( signováno vpravo dole, v původním stavu )

Rozměr: 24 x 17,5 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 2671