čas serveru: 19:32:18

T. Laskovský

Název: Naděje vytěsňuje bědování

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 50 cm

Aktuální cena: 2 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 200 Kč

Končící: 2 dnů 0 hodin 27 minut 41 vteřin
( 01.03.2021 20:00:00 )

Id aukce: 2674

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)