čas serveru: 19:43:51

T. Laskovský

Název: Socha bere prostor, obraz vytváří prostor

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Končící: 2 dnů 1 hodin 4 minut 8 vteřin
( 01.03.2021 20:48:00 )

Id aukce: 2675

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)