čas serveru: 12:02:55

Vladimír Boudník

Název: Radioaktivní ryba I.

Strukturální grafika
( signováno vpravo dole, datováno 58, stav původní )
číslováno 58/100

Rozměr: 7 x 9 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2685