čas serveru: 19:12:34

Vladimír Boudník

Název: Radioaktivní ryba I.

Strukturální grafika
( signováno vpravo dole, datováno 58, stav původní )
číslováno 58/100

Rozměr: 7 x 9 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Končící: 2 dnů 0 hodin 59 minut 25 vteřin

Id aukce: 2685

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)