čas serveru: 12:34:35

Štanc

Název: Plachetnice

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 47, stav slušný )

Rozměr: 39 x 29 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 2690