čas serveru: 17:40:26

Jakub Obrovský

Název: Před zrcadlem

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1911, stav původní )

Rozměr: 28 x 40 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2691