čas serveru: 14:38:00

Albín Lhota

Název: Podzimní krajina

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 27,5 x 42,5 cm

Aktuální cena: 26 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 2696