čas serveru: 19:18:23

Robert Jiran

Název: Maradona

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
na zadní straně autorské razítko

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 21 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Končící: 2 dnů 1 hodin 32 minut 36 vteřin

Id aukce: 2701

Příhozy: 25

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 1 000 Kč)