čas serveru: 11:38:08

Marie Krátká-Mickschová

Název: Oráč

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1982, stav původní )

Rozměr: 22 x 50 cm

Aktuální cena: 2 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2777