čas serveru: 09:42:28

Emil Neuman

Název: Podzimní barvy

Popis

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 65 x 45 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 2797

Účastníci: 2

Příhozy: 2

Historie příhozů
Příhoz Kdy Přehozeno limitem
2 600 Kč 16.03.2021 20:17:20
2 500 Kč 05.03.2021 20:17:40