čas serveru: 09:33:55

Otakar Hůrka

Název: Podzimní krajina

Popis

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 25 x 35 cm

Aktuální cena: 7 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 2798

Účastníci: 7

Příhozy: 35

Historie příhozů
Příhoz Kdy Přehozeno limitem
7 600 Kč 12.04.2021 17:55:01 Přehozeno limitem
7 600 Kč 12.04.2021 17:55:01
7 100 Kč 09.04.2021 17:00:25 Přehozeno limitem
6 600 Kč 23.03.2021 11:13:32
4 300 Kč 13.03.2021 10:37:34 Přehozeno limitem
4 200 Kč 13.03.2021 10:37:34 Přehozeno limitem
4 200 Kč 13.03.2021 10:37:34 Přehozeno limitem
4 100 Kč 13.03.2021 10:37:34 Přehozeno limitem
4 000 Kč 13.03.2021 10:37:34 Přehozeno limitem
3 900 Kč 13.03.2021 10:37:34 Přehozeno limitem
3 800 Kč 13.03.2021 10:37:34 Přehozeno limitem
3 700 Kč 13.03.2021 10:37:34 Přehozeno limitem
3 600 Kč 13.03.2021 10:37:34 Přehozeno limitem
3 500 Kč 13.03.2021 10:37:34 Přehozeno limitem
3 400 Kč 13.03.2021 10:37:34 Přehozeno limitem
3 300 Kč 13.03.2021 10:37:34 Přehozeno limitem
3 200 Kč 13.03.2021 10:37:34 Přehozeno limitem
3 100 Kč 13.03.2021 10:37:18 Přehozeno limitem
3 000 Kč 13.03.2021 10:37:18 Přehozeno limitem
2 900 Kč 12.03.2021 18:16:38 Přehozeno limitem
2 800 Kč 11.03.2021 14:38:08
2 700 Kč 11.03.2021 14:38:04 Přehozeno limitem
2 700 Kč 11.03.2021 14:38:04
2 600 Kč 11.03.2021 14:38:00 Přehozeno limitem
2 500 Kč 11.03.2021 14:38:00
2 400 Kč 11.03.2021 14:37:56 Přehozeno limitem
2 300 Kč 11.03.2021 14:37:56
2 200 Kč 11.03.2021 14:37:51 Přehozeno limitem
2 100 Kč 11.03.2021 14:37:51
2 000 Kč 11.03.2021 14:37:43 Přehozeno limitem
1 900 Kč 11.03.2021 14:37:43
1 800 Kč 07.03.2021 20:40:01 Přehozeno limitem
1 700 Kč 07.03.2021 08:21:20
1 600 Kč 06.03.2021 07:00:57
1 500 Kč 05.03.2021 20:18:50