čas serveru: 22:24:51

Miroslav Mužík

Název: Mělník

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2021, stav perfektní )
obraz získán přímo od autora

Rozměr: 60 x 60 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2811