čas serveru: 10:56:16

Miroslav Mužík

Název: Lovosice I.

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2021, stav perfektní )
obraz získán přímo od autora

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2812