čas serveru: 07:56:25

A. Augusta

Název: Lesní cesta

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 38 x 48 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 2822