čas serveru: 18:17:58

Název: Vodní hladina

Olej / plátno
( nesignováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 53 x 43 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 285