čas serveru: 01:05:46

Vladimír Suchánek

Název: Levitace

Litografie
( signováno dole uprostřed, volný list, stav perfektní )

Rozměr: 12 x 10 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2875